Dr Agnieszka Wiślińska

Lekarz dentysta
Brief info

Doktor Agnieszka Wiślińska jest lekarzem stomatologiem specjalizującym się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej w Lublinie.

Od ponad 5 lat zajmuje się leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. Ukończyła cykl szkoleń „Curriculum Endodontyczne” pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, skierowany do lekarzy stomatologów, którzy w swojej praktyce zawodowej chcą wykorzystywać najnowszą wiedzę specjalistyczną i zaawansowaną technologię oraz leczyć zgodnie z wytycznymi wiodących towarzystw endodontycznych.

Doświadczenie zawodowe wzbogaca poprzez udział w szkoleniach i kursach w Polsce i zagranicą. Oprócz endodoncji zgłębia również zagadnienia związane z dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego, zaburzeniami okluzji oraz bruksizmem.

Na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzonych zabiegów. Uważa, że w stomatologii nie ma dwóch identycznych sytuacji, dlatego podejmuje się leczenia także trudniejszych przypadków i dla każdego pacjenta opracowuje indywidualny, kompleksowy plan leczenia.