Your Med – Twoje Centrum Medyczne

Naszym celem jest poprawa jakości życia ludzi, którzy nam zaufali i którym służymy, zapewniając najwyższej klasy opiekę zdrowotną w troskliwym, skoncentrowanym na pacjencie środowisku.

W Your Med najważniejsi są nasi pacjenci. Dlatego wsłuchujemy się w ich potrzeby i oczekiwania, aby zapewnić im spokojny i skuteczny proces leczenia.

MISJA

Centrum Medyczne Your Med zapewnia pacjentom kompleksowe zabiegi specjalistyczne i usługi medyczne realizowane z wykorzystaniem najwyższej klasy preparatów i sprzętów medycznych, w troskliwym i bezpiecznym środowisku.

WIZJA

Na początku było marzenie…

O miejscu, które stworzymy od podstaw – harmonijnym i pięknym.

O miejscu, w którym będziemy skutecznie wpływać na poprawę wyglądu pacjenta, a przez to przyczyniać się do pogłębiania jego dobrostanu psychicznego, budowania lepszej jakości życia i większej pewności siebie.

O miejscu, którego największą siłą będą ludzie.

O miejscu, w którym pacjenci będą leczeni przez doświadczonych i oddanych lekarzy, z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń medycznych i oryginalnych, sprawdzonych preparatów.

W 2017 roku nasze marzenia stały się rzeczywistością – otworzyliśmy dla Was Centrum Medyczne Your Med. Odważnie patrzymy w przyszłość i wierzymy w nasz potencjał, by sięgać wyżej.

Zespół

Miejsce tworzą ludzie. Są jego siłą i największą wartością. Budują jego klimat i nadają mu charakter. Tak jest i u nas. Centrum Medyczne Your Med współtworzą doświadczeni lekarze, najlepsi w swoich dziedzinach oraz personel medyczny, który wie jak kompleksowo zadbać o pacjentów. Lubimy ze sobą pracować, znamy się z renomowanych klinik medycznych w Warszawie i całej Polsce. Łączy nas pasja – to ona przywiodła nas do miejsca, które codziennie razem kreujemy. Nie boimy się podejmować wyzwań i brać odpowiedzialność za pacjentów, których leczymy. Cenimy różnorodność naszego zespołu – tworzą go lekarze wielu specjalizacji, co daje nam możliwość konsultowania pacjentów i opracowywania indywidualnego planu leczenia. Dzielimy się swoją wiedzą w twórczej wymianie pomysłów, informacji i opinii. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Zobacz

nas