V-Laser - Laser naczyniowy w Your Med

V-Laser - Laser naczyniowy w Your Med

V-LASER – kompletne rozwiązanie dla redukcji zmian naczyniowych zmian pigmentowych oraz odmładzania skóry

V-laser to obecnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser w swojej klasie. Urządzenie to służy do usuwania bardzo zróżnicowanych problemów naczyniowych.

Wszechstronność zastosowań i moc V-lasera pozwalają na terapię dużo szerszej gamy patologii naczyniowej, niż zapewniały to dotychczas stosowane lasery naczyniowe – widocznych naczynek na twarzy, szczególnie na skrzydełkach nosa, teleangiektazji, unaczynionych blizn, wrodzonych malformacji naczyniowych, poszerzonych naczyń na kończynach dolnych i rumienia na twarzy, który u osób młodych jest wyrazem żywej gry naczynioruchowej, a u osób starszych może poprzedzać lub towarzyszyć trądzikowi różowatemu.

O wyjątkowości urządzenia decyduje również innowacyjna technologia chłodzenia, która zapewnia Pacjentowi bezpieczeństwo i komfort w trakcie wykonywania zabiegu. Ciągłe chłodzenie skraca czas rekonwalescencji oraz minimalizuje ryzyko powikłań, zaś efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

V-Laser jest długo impulsowym laserem Nd:YAG KTP przeznaczonym do szerokiego stosowania w zabiegach zamykania naczyń oraz usuwania zmian pigmentowych skóry i naskórka. Laser emituje energię w postaci impulsów światła o bardzo wysokiej mocy i dużej stabilności powtarzania.

Laser KTP dostarcza promieniowanie o długości fali 532 nm, powodując zjawisko fototermolizy w płytko położonych zmianach. Zabiegi tym laserem charakteryzują się wysoką efektywnością kliniczną oraz stosunkowo niewielkimi skutkami ubocznymi, w postaci zmian termicznych w sąsiednich tkankach.

Laser Nd:YAG dostarcza promieniowanie o długości fali 1064 nm, powodując zjawisko fototermolizy w głęboko położonych zmianach. Za pomocą tego promieniowania możliwe jest zamykanie grubszych lub głębiej położonych zmian żylnych, zarówno na nogach jak i na twarzy. Dodatkowym atutem zastosowania tej długości fali jest możliwość wykonywania zabiegów szeroko znanych pod nazwą Genesis i polegających na termicznej stymulacji kolagenu, w celu przywrócenia pierwotnego napięcia skory.

V-Laser może leczyć wiele zmian skórnych, naczyniowych oraz pigmentacyjnych na pojedynczej sesji zabiegowej. Dobry rezultat kliniczny jako efekt krótkich i komfortowych zabiegów, jest wysoce zadowalający zarówno dla lekarza jak i pacjenta.

V-Laser to w tym momencie jeden z najlepszych dostępnych na rynku laserów tego typu. Łączy w sobie ogromne bezpieczeństwo ze skutecznością zabiegów

— Piotr Sznelewski, Dermatolog

Dwie dostępne długości fali

 • Laser KTP 532 nm z długim impulsem
  Promieniowanie to charakteryzuje się płytkim wnikaniem w skórę i wysokim współczynnikiem absorpcji w hemoglobinie oraz melaninie. Ta długość fali przeznaczona jest głównie do zabiegów zamykania cienkich naczyń i rumienia oraz do zabiegów usuwania zmian pigmentowych.
 • Laser Nd:YAG 1064 nm z długim impulsem
  Promieniowanie to charakteryzuje się głębokim wnikaniem i niskim współczynnikiem absorpcji w hemoglobinie i melaninie. Ta długość fali przeznaczona jest głównie do zamykania grubszych naczyń na nogach i średnich naczyń na twarzy.
 • Laser Nd:YAG 1064 nm z trybem Genesis
  Promieniowanie to charakteryzuje się stosunkowo krótkim czasem trwania impulsu (300 us)
  i przeznaczone jest do stymulacji termicznej fibroblastów i neokolagenezy. Rezultatem takiego oddziaływania jest odmłodzenie i rewitalizacja skory. Główne zastosowanie, to redukcja zmarszczek i porów oraz poprawa tekstury skóry.
polecane zabiegi
Laserowe leczenie trądziku różowatego laserem naczyniowym

Laserowe leczenie trądziku różowatego laserem naczyniowym

Dowiedz się więcej
Laserowe leczenie rumienia laserem naczyniowym

Laserowe leczenie rumienia laserem naczyniowym

Dowiedz się więcej